Aizsardzība un militārais pielietojums

Par PAXCON aizsargpārklājumu

LINE-X ® LLC radīja un attīstīja PAXCON ® kā augstas veiktspējas sprādzien-izturīgu pārklājumu ar plašām pielietojuma iespējām. LINE-X vienmēr meklē jaunus un inovatīvus veidus, kur pielietot un tālāk pilnveidot savus poliuretāna/polyurea produktus. Tieši šis celmlauža gars noveda LINE-X pie sprādzienu izturīga uzsmidzināmā poliuretāna pārklājuma attīstīšanas. ASV un visā pasaulē militārā un aizsardzības nozare ir novērtējusi un atzinusi PAXCON aizsargpārklājumu piedāvātās augstvērtīgās īpašības.

PAXCON aizsargpārklājumus izmanto stratēģiski svarīgu ēku, militārā transporta un aprīkojuma, bruņu plākšņu un citu objektu pārklāšanai, lai ierobežotu šrapneļa, šķembu radītos bojājumus un ievainojumus, kā arī sprādzienu fiziskai ierobežošanai. Sprādziena gadījumā ēkas konstrukciju šķembas un šrapneļi ir visbiežākais ievainojumu avots. Ar PAXCON pārklāto konstrukciju šķembas ir iekapsulētas biezajā un elastīgajā pārklājumā, sprādziena gadījumā radušās šķembas tiek elastīgi „saturētas" pasargājot ēkas iemītniekus no traumām.

Līdzīgi strādā arī ložu radīto šķembu ierobežošana. Pēc lodes ietriekšanās bruņu plātnē vai cietā virsmā, lode sadalās traumējošās vai letālās šķembās, kas izplatās gandrīz visos virzienos. PAXCON ļauj lodei iziet cauri biezajam pārklājumam, bet satur šķembas pārklājumā iekšā, nepieļaujot tālākus bojājumus.

Soldier
Vest

PX-2100 — aizsardzība pret šķembām

Bruņotas apšaudes laikā smagas traumas un nāvējošus ievainojumus bieži rada ballistiskā fragmentācija vai šrapnelis. PAXCON ® šo problēmu novērš iekapsulējot šķembas, kas paliek iesprostotas PAXCON pārklājumā un nerada sekundāros bojājumus.

Uzzināt vairāk

Siena

PX-3350 — sprādzienu seku mazināšana

PAXCON ® no LINE-X® piedāvā revolucionāru tehnoloģiju sprādzienu seku mazināšanai. Militārajās un pētniecības aprindās pazīstams kā enerģijas izturīgs pārklājums ERC (no angļu val. Energy Resistant Coating), PAXCON PX-3350 ir elastīgs, bet stiprāks par tēraudu. Sienas, kas pārklātas ar PAXCON, var izturēt pat 20 reizes jaudīgāku sprādzienu, nekā nepārklātas sienu konstrukcijas. Sprādziena gadījumā ar PAXCON pārklātās konstrukcijas elastīgi absorbē eksplozijas enerģiju, nepieļaujot sienu sagrūšanu vai sadalīšanos.

Uzzināt vairāk

Pielietojums
Seko
SIA „Line-X Baltic”,
Maskavas iela 457,
Rīga, LV-1063, Latvija
Tālrunis: +371 67187410
Fakss: +371 67187409
Mobilais: +371 29 965 116